Bezpieczne dziecko

Aktywne dziecko może być bezpieczne


Inauguracja nowego roku szkolnego już wkrótce, a wraz z nią rozpoczną się zajęcia WF i różnego rodzaju rozgrywki sportowe - amatorskie i wyczynowe. To idealny czas, by oprócz wyprawki szkolnej pomyśleć także o ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków i kontuzji. Idealnym rozwiązaniem jest polisa „Bezpieczne dziecko”.

„Bezpieczne dziecko” to produkt oferowany w dwóch wariantach - dla aktywnych i uprawiających sport wyczynowo. W obu warunki ubezpieczenia są bardzo atrakcyjne. Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje przez całą dobę i cały rok. Obejmuje także następstwa nieszczęśliwych wypadków za granicą, co jest istotnym bonusem dla sportowców biorących udział w wyjazdowych zawodach czy dodatkowo w zimie uprawiających narciarstwo i snowboard. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia jeśli na skutek nieszczęśliwego wypadku życie lub zdrowie dziecka poważnie ucierpi. Ochrona nie kończy się jedynie na nie kontuzjach, złamaniach ręki lub nogi, ale także obejmuje pogryzienie przez psa czy ukąszenie przez kleszcza.

Ubezpieczenie oferowane jest w pięciu wariantach. Ubezpieczający sam decyduje, który wybrać. Składka zaczyna się już od 32 zł za rok. To stawka bardzo konkurencyjna w porównaniu do produktów oferowanych w klubach sportowych w ramach członkostwa. Program dedykowany jest dla dzieci już od 1 dnia życia, aż do ukończenia 18 lat oraz dla studentów do 25 roku życia.

Polisę „Bezpieczne dziecko” można zakupić bez wychodzenia z domu. Po zalogowaniu się w systemie on-line, wypełnieniu formularza oraz opłaceniu składki certyfikat ubezpieczenia zostaje automatycznie przesłany na podany  adres e-mail. To bardzo wygodna forma zakupu. Dzięki temu dziecko można ubezpieczyć tuż przed początkiem zajęć szkolnych, wyjazdem na szkolny obóz integracyjny czy startem rozgrywek sportowych.